~ Partnerská jóga ~

Aneb ve dvou se to lépe (pro)táhne.

Praktikování na jedné jógamatce může být velikou zábavou, záleží pouze na vás samotných. Tady už nejde jen o vás a hledání vaší rovnováhy, tady totiž hledáte balanc svůj, ještě k tomu s ohledem na partnera. Díky partnerovi/partnerce se můžete v ásanách dostat mnohem dál. Velmi intimní praktikování ve dvou vás protáhne, prohloubí dech a zintenzivní praxi, díky čemuž opravdu nedokážete myslet na nic jiného.

Je důležité probudit v sobě respekt nejen ke svému fyzickému bytí, ale především k partnerovi, ať už je jakékoliv pokročilosti jógové. Čím více prostoru a respektu mu/jí dáte, tím více na podložce a hlavně mimo ni získáte…

(…)

Rádi byste prohloubili váš vztah s partnerem? … Inspirativní návod, jak na partnerské ásany Vám přináší tento článek. Celý ho najdete na žena.cz.

Partnerska 1

Partnerska 3

Partnerska 2

~~~

~photo by fotoraf.cz
~foceno u nás v GrainSpace

~ Partnerská jóga ~

~Jaruška se svým jógovým partnerem a kamarádem Lukášem Růžkem
~článek sepsán redaktorkou žena.cz Terezou Lindauerovou
A proč vlastně partnerská jóga? Jak říká Jaruška: „Praktikování na jedné jógamatce může být velikou zábavou, záleží pouze na vás samotných. Tady už nejde jen o vás a hledání vaší rovnováhy, tady totiž hledáte balanc svůj, ještě k tomu s ohledem na partnera. Díky partnerovi/partnerce se můžete v ásanách dostat mnohem dál. Velmi intimní praktikování ve dvou vás protáhne, prohloubí dech a zintenzivní praxi, díky čemuž opravdu nedokážete myslet na nic jiného.
Je důležité probudit v sobě respekt nejen ke svému fyzickému bytí, ale především k partnerovi, ať už je jakékoliv pokročilosti jógové. Čím více prostoru a respektu mu/jí dáte, tím více na podložce a hlavně mimo ni získáte…“ Tolik tedy slova odbornice a já musím potvrdit, že oproti „klasické“ józe to při té partnerské chce mnohem více soustředěnosti a naladění na toho druhého, takže pokud chcete prohloubit váš vztah, jen do toho. Meditace v pohybu právě začíná.

 

Rašínovo nábřeží 26, Praha 2
+420 775 131 302
lucie@grainspace.cz

Zobrazit mapu

COPYRIGHT 2018 | GRAIN SPACE S.R.O. | WWW.GRAINSPACE.CZ