Skupinka zahrnuje pouze 10 dětí, aby nesla individualitu, na které si velmi zakládáme. Součástí táborů nejsou jen hry a pohybové aktivity, ale také důležitý odpočinek a vyvážená strava navržená výživovým specialistou s ohledem na potřeby dětí. Vedoucími táborů jsou proškolení lektoři, kteří dlouhodobě pracují s dětmi především od srdce k srdci. Dvojjazyčná výuka je již samozřejmostí. Spoluobjevování tajů v nás a okolo nás pohybem a tvořením reflektující, že kamarád (od) vedle není konkurent, ale velikou inspirací. Dopřejte vašim dětem v roce 2018 prázdniny, na které jen tak nezapomenou.

 

~ MALÝ SPORTOVEC ~
9. – 13. července 2018
8:00 – 17:00

Potřebuje být vaše ratolest stále v pohybu? Pak je náš příměstský tábor Malý sportovec pro něj/ni jako ušitý! Děti se vyřádí na kungfu s Dominikem a hravé rainbow józe pod vedením anglicky mluvící lektorky Mel a nebude chybět ani oblíbená dětská jóga s Jaruškou. Nebojte se nic, nezůstaneme zavření jen ve studiu, objevovat budeme i venku. A odpoledne bude patřit kreativitě s Týnkou.

VÍCE INFO A REZERVACE

 

 

~ MALÝ JÓGOVÝ KREATIVEC ~
23. – 27. července 2018
8:00 – 17:00

Pro ty nejmenší děti od 3 do 6 let jsme připravili jógově-kreativní tábor. Vedoucí tábora – oblíbená dvojice Jaruška Sedláčková & Týnka Bekrová vaše děti rozmazlí hravými dětskými ásanami a originálním tvořením, které je bude bavit tak, že se jim ani nebude chtít domů. V kreativních dílnách si děti vyzkouší různé výtvarné techniky.

VÍCE INFO A REZERVACE

 

 

~ miniTAEKWONDO SUMMER CAMP ~
6. – 8. srpna 2018
8:00 – 13:00

Příměstské tábory na celý den není nic pro vaše děti? Zpestřete jim prázdniny naším dopoledním mini táborem s jógou s taekwondem. Děti si navíc procvičí angličtinu, mistr taekwonda s černým páskem – Stephen přijede totiž až z Irska. Pozor, taekwondo není jen klučičí záležitost, tábor je vhodný také pro vaše malé princezny.

VÍCE INFO A REZERVACE

 

 

~ JÓGA DO BATŮŽKU ~
27. – 31. srpna 2018
8:00 – 17:00

Oblíbili si vaše děti cestovatelské semináře Jóga do batůžku? Vyšlete je na celý příměstský tábor plný dobrodružství, poznávání cizích krajin, říkanek a jógy. Pod vedením Jarušky Sedláčkové se děti objeví krásy různých zemí a nebude chybět ani kreativní odpoledne s Týnkou Bekrovou.

VÍCE INFO A REZERVACE