~ Jarní jógové krůčky, aneb tam kam došlápneš, vykvete lotos ~

Další lekce: 19. června (úterý)
Kurz se koná od 15. května (úterý) - 26. června (úterý)

18:45-20:15 hod

Cena za celý kurz: 1400 Kč

Srdečně vás zveme k něžně laděným jógovým setkáním, která nechají rozkvést oblast našeho srdce a ovoní ji aurou harmonie, krásy a lásky.

Každá lekce bude mít očistnou atmosféru rituálu, která duhovou sestavou po sobě plynoucích ásan uvolní naši mysl a otevře srdce nám i našemu okolí. Přivítáme tak společně pocity propojení s přítomným okamžikem, soucitu a empatie vůči druhým, a budeme se tím pádem moci procházet jarem čistě, vědomě a sebejistě. Jógovou praxí si vybarvíme vždy dva okvětní lístky lotosu a nadechneme se témat, která lotos srdeční čakry nechává kvést.

Naší duši rozvibrujeme posvátnými tóny harmonia, zpěvem manter a plným vědomým jógovým dechem. Proplouvat si budeme jógovými ásanami, které zahřejí horní část našich zad, otevřou hrudník a probudí dolní část našich plic. Nastartujeme krevní oběh, posílíme střed těla a určitě nezapomeneme obejmout naše ramena. Celou tuto kvetoucí esenci necháme doznít v závěrečné relaxaci a dozdobíme ji příběhem, který bude vždy věnován jednomu z témat okvětních lístků asijských růžových lotosů.

Závěrečná lekce s prodlouženou relaxací, dárek z Indie a sladká odměna samozřejmostí:)

Každá lekce bude natolik ojedinělá a přímo na danou chvíli a situaci aplikovaná, že v případě vaší neúčasti je možné za sebe poslat náhradníka nebo lekce bohužel propadá.

Rašínovo nábřeží 26, Praha 2
+420 775 131 302
lucie@grainspace.cz

Zobrazit mapu

COPYRIGHT 2018 | GRAIN SPACE S.R.O. | WWW.GRAINSPACE.CZ