~ Jóga pro běžce ~

Jóga pro běžce je úžasný způsob k lepším běžeckým výsledkům a doplnění denní rutiny běžce

18:00-19:00 hod

Cena: 210 Kč

Běháš několikrát týdně nebo jen občas? Měníš různé povrchy nebo běháš stále na stejném tvrdém povrchu? Bolí tě svaly, cítíš v nich napětí? Bolí tě klouby? Máš pocit, že ti v nepravý čas dochází energie? Dostaneš se do stavu kdy ti dochází dech? A nebo běháš a nic ti nechybí a chceš jen příjemně protáhnout tělo?
Tak je tato lekce jógy přesně pro tebe….jóga funguje jako doplňkové kompenzačníí cvičení a předchází tak nechtěným zraněním. Jóga nabízí cvičení bez nárazů. Cílený pohyb s maximálním uvolněním svalů, které k udržení jednotlivých poziv nepotřebujeme. Naučím vás ásany, které docílí nejen hluboké protažení svalů, ale také sval posílí.
Jaké to bude mít pro tebe výhody? Běžci vytváří velkou zátěž na svaly při samotném běhu (zejména na nohy) a jóga poskytuje určitou fomu úlevy a oživení. Pokud se podívám na běžecké styly a stereotypní chyby, které mnohdy děláme, tak jóga je vhodným cvičením, které vybalancuje celé tělo. Protáhneme svaly. Sklidníme mysl a naučíme se být v přítomném okamžiku a zaměříme se také na dech.

Tak neváhej a doběhni za mnou na jógamatku

Událost již proběhla.

Rašínovo nábřeží 26, Praha 2
+420 775 131 302
lucie@grainspace.cz

Zobrazit mapu

COPYRIGHT 2018 | GRAIN SPACE S.R.O. | WWW.GRAINSPACE.CZ