~ Jsem (ráda) ženou aneb happy girls are the prettiest ~

17. června (neděle)

10:00-15:00 hod

Cena: 1100 Kč

Jsem ráda ženou aneb o to prosím, žádám a děkuji. Jak se říká, ve světě, kde můžu být čímkoliv, chci být sama sebou. Holčičkou nebo chlapečkem se rodíme, ale mužem nebo ženou se stáváme. Ženství v nás, které je dnešní dobou a naší volbou upozadněné, se dá kultivovat pomocí jógových ásan a aromaterapie, kde se učíme autentické důvěře a otevřenosti v naše pasivní ženství a odprošťujeme se od toho být mužem a praktikovat úsilím. To samé totiž, co se naučíme na podložce, se nám posléze reflektuje do běžného bytí. Občasně ženy přistupují ke svému ženství jako k autopilotovi nebo podpisu. Prostě automaticky. Namísto toho, aby si své ženství hýčkali a šperkovali. Žena má vést život srdcem, pasivně, neočekávát, neklást odpor a nesmýkat se v situacích, které ji odprošťují od sebe samotné. žít jednoduše radost, naplnění, lásku a tvořivost, protože ženský život je o barvách, chutích a smíchu.
Věděli jste, že nejtěžší rozhodnutí v životě ženy je nedělat nic?? Vysílená žena totiž přitahuje více negativní energie. Když je sama v nesouladu, nesouladnými situacemi je jako medem upatlaná. A onen vytvářející se negativní vztah k sobě se poté stává hladovým nekonečným drakem i pro okolí. Nový přístup však může nastolit ústup.
Vodítkem k ženství je naučit se přijmout všechny ženy v nás, vycházející z nás za pomoci dechu. Aby se ženám v nás bydlelo dobře, zkusíme se nejprve naladit na sebe jako na malou holčičku, poté na slečnu dospívající?? Žena dospělá je v nás spokojená též?? Jak ta se cítí?? Co ji chybí, co ji přebývá?? Poslední se naladíme na ženu stárnoucí/moudrou. Má již onen vhled s nadhledem?? To jaká jsme byly holčičky se reflektuje do ženy dospívající a odráží to její probíhající menstruaci. Přijetí ženskosti a ženy dospělé, jako respektu a obdivu a lásky k tomu, co mi bylo dáno, nám dává příjemný a hlavně bezbolestný přechod do menoupauzy.
Oblékneme se do dechových technik, které nás naučí situace zažehnout i uhasit. Jak učí Donna Fahri, náš dech je jako tlukot srdce, je nejspolehlivějším rytmem života. Když se sladíme s tímto trvalým a stálým rytmem, může nás náš dech postupně naučit vracet se k původnímu tichu naší mysli. A jak již víme, v tichu je vše slyšet a ticho léčí. Naučíme se vědomě pracovat se svým pánevním dnem (nejen) na fyzické úrovni. Pojem sebeláska nám nebude cizí. Ásanová praxe uvolní všechny fyzické žoužele, které nás přetěžují, například ženské paže nejsou stavěné na dřinu a nošení tíhy celého světa, ale na objímání. Po dechové a ásanové praxe zakusíme sílu meditace, která bude třešinkou a dotažením smysluplného/ženského kruhu v nás. Pojďte se cítit samy v sobě žensky zabydlené a uvidíte, co se začne dít ve vás a kolem vás 🙂

v ceně: ženská esence pro domácí pokračování, tištěné materiály k domácí praxi, balzámek (nejen) pro pánevní dno

Obsazeno.

Rašínovo nábřeží 26, Praha 2
+420 775 131 302
lucie@grainspace.cz

Zobrazit mapu

COPYRIGHT 2018 | GRAIN SPACE S.R.O. | WWW.GRAINSPACE.CZ