~ Otevři oči, koukám na tebe ~

26. května (sobota) - 27. května (neděle)

09:30-13:00 hod

Cena: 1300 Kč

Seminář zaměřený na krk, hlavu, obličej a oči
je spojením mých znalostí především z Feldenkraisovy metody, masáží, reflexolofie a jógy, které bych ráda sdílela nejen s těmi, kteří cítí, že na své oči/zrak chtějí vyzrát trochu jiným způsobem.
Některým z nás je – kupříkladu z kosmetiky – masáž krku a obličeje známá. Jiným zase masáž hlavy od kadeřníka. Tudíž i tušíme, jak skvělý pocit to je, když se uvolnění z hlavy rozlévá po celém těle… člověk se hned přestane mračit a aspoň na chvíli opět září jako sluníčko :-).
Na semináři si ale hlavy a obličeje zkusíme namasírovat trochu jinak. A nebojte se, nikdo cizí na vás sahat nebude ;-). Tím stav rozlévající se pohody prožijeme hlouběji, mnohem účinněji a ovlivníme jí i náš nervový systém.
Feldenkraisova metoda spočívá v jemném, ale zcela vědomém pohybu, díky kterému prohloubíme vnímavost k vlastnímu tělu. Důsledky, které uvolněný krk, hlava a obličej přináší, nebudu tedy předem popisovat, aby si opravdu každý mohl vyšlapat svou cestu a zažít na ní svůj vlastní příběh.
Především ve druhém dni pak práci zúžíme na tematiku oči a zrak. Budeme se koukat způsoby, které jsme možná ještě nezkusili, uvidíme věci, které jsme možná ještě nespatřili… těšte se!
Díky setkání zjistíme, jestli a jaké napětí se nachází na naší hlavě, a jaký efekt má jeho uvolnění na oči, zrak a i na ostatní části těla. Každý z nás sám sobě ukáže, co se uvolněním obličeje zlepší a UVIDÍ, jaké možnosti se jí/mu otevřou.
Se zájemci oba dny ráda zakončím posezením u dobrého a zdravého oběda, kde můžeme probrat případné dotazy a sdílet zkušenosti.
Seminář je vhodný pro všechny. Bohužel ale není vhodný pro těhotné. Potřebujete-li cokoli předem konzultovat, pište.
Cena 1.300,- je za oba dva dny – sobota i neděle.

Rašínovo nábřeží 26, Praha 2
+420 775 131 302
lucie@grainspace.cz

Zobrazit mapu

COPYRIGHT 2018 | GRAIN SPACE S.R.O. | WWW.GRAINSPACE.CZ