~ Tanec čaker ~

2. prosince (sobota)

18:30-20:30 hod

Cena: 450 Kč

Intuitivní pohybový večer pro radost z pohybu a energie v čakrách s malou kakaovou ceremonií (raw kakao dovezené z Bali). Taková malá oslava sebe sama v sobotu večer před úplňkem v GrainSpace.

Užijeme si večer plný tance, který vyžívá tantrické vědění o čakrách a práci s vnitřní energií. Skrz pohyb i uvolnění našeho těla můžeme toto „vědění“ převádět ve vnitřní poznání a moudrost, která je naší přirozeností.

Zajímá vás, jak fungují čakry a jaké je jejich praktické využití v józe i běžném životě? Proč je dobré o nich vědět a rozvíjet v jógové praxi i mimo ni? K čemu je dobré pracovat s naší vnitřní energií?

Právě tantrické pojetí jógy a tance se tímto zabývá. A protože gram praxe je důležitější než tuna teorie s tantrickým know-how si to vše vyzkoušíme na sobě.

Tantrická jóga se zaměřuje na prožitek a vnitřní energii – energii čaker i volné proudění životní energie v celém našem systému. Tanec čaker také. Jóga má řád, tanec dodává volnost, svobodu a kreativitu. Energie v našem těle doslova tančí, proto tanec čaker je naší přirozeností a snadný způsob jak opravdu procítit vědomí čaker a vnitřní energii na různých úrovních. Pro rozproudění energie využijeme tématickou hudbu zaměřenou na jednotlivé čakry a spočineme  na závěr i v relaxaci pro harmonické usazení energie.

Událost již proběhla.

Rašínovo nábřeží 26, Praha 2
+420 775 131 302
lucie@grainspace.cz

Zobrazit mapu

COPYRIGHT 2018 | GRAIN SPACE S.R.O. | WWW.GRAINSPACE.CZ