Nabídka masáží a ceník Evči Dorňákové

 • RELAXAČNÍ MASÁŽ – základem je klasická masáž, do které občas přimícháme i jiné techniky, vše nastaveno podle přání a potřeb klienta. Vhodná pro relax svalů, prokrvení, jemnou detoxikaci. Cítíte-li unavené tělo, které potřebuje pauzu, je masáž jako dělaná pro vás. Doporučujeme na závěr dne. Nejčastější kombinace: chodidla, záda, šíje a hlava; kombinaci volí klient.
  400 Kč / 30 min
  750 Kč / 60 min
  950 Kč / 90 min
  1300 Kč / 120 min (celková masáž)
 • LYMFATICKÁ MASÁŽ –  pro těžké, oteklé končetiny, pro tělo, které potřebuje detoxikační kůru a dostat ze sebe nezdravé látky. Rozproudit v těle lymfu a nechat ji, aby z nás odvedla škodliviny je jednak očišťující pro naše fyziologické funkce, ale pevně spojen je tento proces i se zvýšením energie vůbec. Níže uvedené ceny zahrnují i uvolnění příslušných uzlin:
  750 Kč / 60 min – různé části těla (např. dolní končetiny)
  950 Kč / 90 min (např. dolní končetiny, bedra a břicho)
  2000 Kč celková lymfatická masáž
  3750 Kč za balíček 6 masáží (tj. 6. masáž zdarma) – v ceně jsou pravidelné konzultace
 • RITUÁL PĚTI ELEMENTŮ – chcete-li zažít absolutní relax a nechat Vaše tělo v duchu všech elementů nejprve splynout se zemí a tím se zklidnit, plout po rozbouřených vlnách i klidné vodě, prohřát vaše svaly ohněm – spálit veškerou zlobu a vztek v nich, odlehčit myšlenky a nechat je vzlétnout do oblak… doporučujeme právě tuto masáž :-). Rituál kombinuje tlakovou masáž, relaxační masáže, masáž lávovými kameny a masáž hlavy.
  750 Kč / 60 min
  950 Kč / 90 min 
 • MASÁŽ NOHOU (reflexní / thajská) – masáž celých dolních končetin. Začíná se chodidly, na kterých se promačkají reflexní plošky, pokračujeme lýtky, stehny, až po hýžďové svaly. Masáž mají rády nohy sedící, stojící ale i ty, které po většinu dne pořád někde pobíhají.
  750 Kč / 60 min
  950 Kč / 90 min
 • INDICKÁ MASÁŽ HLAVY – začínáme tlakovou masáží, která uvolní velké zádové svaly, především trapézy a svaly na zadní straně krku. Postupně doplujeme až k hlavě, kterou promasírujeme, proklepeme i pohladíme :-). Součástí je i masáž obličeji, na kterém povolíme zbylé napětí. Masáž nejvíce oceníte, pokud denně namáháte oči, hlavu, pohybujte s v hlučném prostředí apod.
  750 Kč / 60 min
  950 Kč / 90 min
 • TĚHOTENSKÁ MASÁŽ – vhodná v jakémkoli stadiu těhotenství. Tato masáž je hodně o individualitě. Nastavujeme vhodnou polohu těla (sed nebo leh, na boku či zádech,…), kterou případně častěji měníme, masírujeme vybranými oleji, pečlivě volíme i případné vonné esence apod. Masírujeme jemně větší plochou dlaně, příp. předloktím, především záda a paže, často předchází i masáž dolních končetin.
  750 Kč / 60 min
  950 Kč / 90 min
 • AROMA TOUCH – aromaTouch je speciální technika, při které je aplikováno celkem 8 neředěných esencí na záda a chodidla tak, aby se vpily do konkrétně určených míst a zharmonizovaly celé tělo. Tento koncept byl vymyšlen odborníky, má velmi hluboké relaxační a harmonizační účinky, redukuje záněty a pomáhá imunitě.
  1000 Kč / 60 min
 • HLOUBKOVÁ MASÁŽ – postupem je velmi podobná relaxační, očekávejte ale vyšší tlak, hlubší a invazivnější promasírování vašeho těla. Můžeme se soustředit více na konkrétní místa, na která budeme působit hlouběji. Na závěr pak tlak postupně zjemňujeme a uvolněné napětí necháme z těla odejít. Doporučujeme aktivním sportovkyním/sportovcům a osobám pod vlivem silného stresu. Masáž je oblíbená hlavně mezi muži.
  850 Kč / 60 min
  1000 Kč / 90 min
 • MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – máte-li studené končetiny, potřebu prohřát tělo nebo jsou-li vaše svaly ztuhlé, zvolte tuto masáž. Jedná se o relaxační masáž, při které bude vaše tělo promasírováno horkým lávovým kamenem, který mu kromě tepla předá i svou energii, což je další z pozitivních účinků této příjemné masáže. Vhodná pro ženy i muže. ALE máte-li varixy nebo vysoký tlak, raději volte jiný druh masáže.
  850 Kč / 60 min
  1000 Kč / 90 min
 • MASÁŽE DĚTÍ – vhodná pro děti od 4 do 15 let, volíme jemné zklidňující techniky. Příjemná je masáž pro děti rostoucí, které často svalíky cítí a příp. je bolí (u rychle rostoucích chlapců to bývá častější). Doporučujeme na masáž dítko poslat PO sportovní aktivitě a menším jídle. Může se stát, že dítě na masáž nemá náladu, v takové případě odevzdáváme zpět rodiči (a neúčtujeme si penízky).
  200 Kč prvních 20 min, každých dalších 20 min za 100 Kč

VÝHODNÝ BALÍČEK: Při koupi balíčku 5 masáží od Evči Dorňákové dostanete 6. masáž zdarma!

Masáže s Evčou si můžete užít v těchto dnech:
~ pondělí až středa
~ čtvrtek odpoledne
~ sobota

V létě pouze v srpnu. Pro smluvení konkrétního dne a času se ozvěte přímo Evě.

Objednejte se na masáž: tel. 608 722 515,  e-mail: eva.dornakova@gmail.com 

masáž05 masáž04 masáž03 masáž01

Nabídka masáží a ceník Marty Macháčkové

 • AROMA TOUCH:
  900 Kč / 60 min

Objednávky na masáž od Marty přijímá naše provozní Lucie Novohradská: tel. 775 131 302, e-mail: lucie@grainspace.cz