Druhy masáží v GrainSpace:

 • Relaxační masáž – základem je klasická masáž, do které občas přimícháme i jiné techniky, vše nastaveno podle přání a potřeb klienta. Vhodná pro relax svalů, prokrvení, jemnou detoxikaci. Cítíte-li unavené tělo, které potřebuje pauzu, je masáž jako dělaná pro Vás. Doporučujeme na závěr dne.
 • Hloubková masáž – postupem je velmi podobná relaxační, očekávejte ale vyšší tlak, hlubší a invazivnější promasírování Vašeho těla. Můžeme se soustředit více na konkrétní místa, na která budeme působit hlouběji. Na závěr pak tlak postupně zjemňujeme a uvolněné napětí necháme z těla odejít. Doporučujeme aktivním sportovkyním/sportovcům a osobám pod vlivem silného stresu. Masáž je oblíbená hlavně mezi muži.
 • AromaTouch – aromaTouch je speciální technika, při které je aplikováno celkem 8 neředěných esencí na záda a chodidla tak, aby se vpily do konkrétně určených míst a zharmonizovaly celé tělo. Tento koncept byl vymyšlen odborníky, má velmi hluboké relaxační a harmonizační účinky, redukuje záněty a pomáhá imunitě.
 • Masáž lávovými kameny – máte-li studené končetiny, potřebu prohřát Vaše tělo nebo jsou-li Vaše svaly ztuhlé, zvolte tuto masáž. Jedná se o relaxační masáž, při které bude Vaše tělo promasírováno horkým lávovým kamenem, který mu kromě tepla předá i svou energii, což je další z pozitivních účinků této příjemné masáže. Vhodná pro ženy i muže. ALE máte-li varixy nebo vysoký tlak, raději volte jiný druh masáže.
 • Reflexní masáž nohou – masáž celých dolních končetin. Začíná se chodidly, na kterých se promačkají reflexní plošky, pokračujeme lýtky, stehny, až po hýžďové svaly. Masáž mají rády nohy sedící, stojící ale i ty, které po většinu dne pořád někde pobíhají.
 • Indická masáž hlavy (mokrá / suchá) – začínáme tlakovou masáží, která uvolní velké zádové svaly, především trapézy a svaly na zadní straně krku. Postupně doplujeme až k hlavě, kterou promasírujeme, proklepeme i pohladíme :-). Součástí je i masáž obličeji, na kterém povolíme zbylé napětí. Masáž nejvíce oceníte, pokud denně namáháte oči, hlavu, pohybujte s v hlučném prostředí apod.
 • Rituál pěti elementů – chcete-li zažít absolutní relax a nechat Vaše tělo v duchu všech elementů nejprve splynout se zemí a tím se zklidnit, plout po rozbouřených vlnách i klidné vodě, prohřát vaše svaly ohněm – spálit veškerou zlobu a vztek v nich, odlehčit myšlenky a nechat je vzlétnout do oblak… doporučujeme právě tuto masáž :-). Rituál kombinuje tlakovou masáž, relaxační masáže, masáž lávovými kameny a masáž hlavy.
 • Lymfatická masáž – pro těžké, oteklé končetiny, pro tělo, které potřebuje detoxikční kůru a dostat ze sebe nezdravé látky. Rozproudit v těle lymfu a nechat ji, aby z nás odvedla škodliviny je jednak očišťující pro naše fyziologické funkce, ale pevně spojen je tento proces i se zvýšením energie vůbec.
 • Těhotenská masáž – vhodná v jakémkoli stadiu těhotenství. Tato masáž je hodně o individualitě. Nastavujeme vhodnou polohu těla (sed nebo leh, na boku či zádech,…), kterou případně častěji měníme, masírujeme vybranými oleji, pečlivě volíme i případné vonné esence apod. Masírujeme jemně větší plochou dlaně, příp. předloktím, především záda a paže, často předchází i masáž dolních končetin.
 • Masáž dětí – vhodná pro děti od 4 do 15 let, volíme jemné zklidňující techniky. Příjemná je masáž pro děti rostoucí, které často svalíky cítí a příp. je bolí (u rychle rostoucích chlapců to bývá častější). Doporučujeme na masáž dítko poslat PO sportovní aktivitě a menším jídle. Může se stát, že dítě na masáž nemá náladu, v takové případě odevzdáváme zpět rodiči 🙂 (a neúčtujeme si penízky).


Nabídka masáží a ceník Marty Macháčkové:

 • AROMA TOUCH:
  900 Kč / 60 min

Nabídka masáží a ceník Evči Dorňákové:

 • RELAXAČNÍ MASÁŽ (nejčastější kombinace: chodidla, záda, šíje a hlava; kombinaci volí klient):
  400 Kč / 30 min
  750 Kč / 60 min
  950 Kč / 90 min
  1300 Kč / 120 min (celková masáž)
 • RITUÁL PĚTI ELEMENTŮ, TĚHOTENSKÁ MASÁŽ, MASÁŽ NOHOU (reflexní / thajská), INDICKÁ MASÁŽ HLAVY:
  750 Kč / 60 min
  950 Kč / 90 min (např. kombinace hlava + nohy)
 • AROMA TOUCH:
  1000 Kč / 60 min
 • HLOUBKOVÁ MASÁŽ, MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY (celotělová masáž nebo masáž vybrané oblasti – např. dolní končetiny, záda a šíje):
  850 Kč / 60 min
  1000 Kč / 90 min
 • LYMFATICKÁ MASÁŽ (níže uvedené ceny zahrnují i uvolnění příslušných uzlin):
  750 Kč / 60 min – různé části těla (např. dolní končetiny)
  950 Kč / 90 min (např. dolní končetiny, bedra a břicho)
  2000 Kč celková lymfatická masáž
  3500 Kč á balíček 6 masáží (tj. 6. masáž zdarma) – v ceně jsou pravidelné konzultace
 • MASÁŽE DĚTÍ:
  200 Kč prvních 20 min,
  každých dalších 20 min za 100 Kč
 • BALÍČEK: Při koupi balíčku 5 masáží od Evči Dorňákové dostanete 6. zdarma.

masáž05 masáž04 masáž03 masáž01