S jógou jsem se poprvé setkala před pěti lety. První lekce mě natolik uchvátila, že jsem začala chodit na hodinu jednou týdně a občas si zacvičila doma. Dlouhou dobu mi stačily základní pozice, více než na tělo jsem se soustředila na hluboký klid, který jsem v průběhu praxe cítila. Zavřené oči a dech, občas meditace. Po porodu jsem začala praktikovat každý den, díky mé úžasné učitelce jsem se naučila více vnímat i tělo, ale zároveň stále pracovat s myslí a emocemi. Naučila jsem se, jak si z ásan vzít co nejvíce benefitů jak na fyzické tak duševní úrovni.
Pak přišel čas, kdy jsem ucítila potřebu se posunout dál a začala jsem praktikovat dynamičtější jógu. Nejdříve pro mě nebylo jednoduché udržet si klid v průběhu praxe, musela jsem se hodně přemáhat, ale jak mé tělo postupně sílí a je stále více flexibilní, mám možnost si plně vychutnat i intenzivní praxi a náročné ásany.
Jóga mě učí být v přítomnosti, dýchat v těžkých situacích jak na podložce, tak v životě. Stále více mě dostává sama k sobě a učí mě jednat v lásce a harmonii. Je to nekonečná cesta, někdy náročná, někdy velmi zábavná. Na mých hodinách se vám budu snažit předat především radost z praxe.