~ Jógový budíček ~
Eva Dorňáková
středa 1. května 7:45 – 8:45
GrainSpace 1, Výtoň

Když budík neoblomně říká „Vstávej!“, ale tělo si je jisté, že to jen tak hop šup nedokáže… pojďme se na chvíli ještě položit na podložku… prodýchat, navázat jemnými ásanami – vybírat budeme takové, které vás nechají vznášet se v prostoru, nevynecháme ale ani ty, které nás malinko zahřejí. Ásany budou spojeny do jednodušších sestav zaměřených na propojení pohybu a dechu. Lekci zakončíme příjemnou relaxací.
Přihlásit se


~ Chvilka pro sebe ~

Lenka Robinson
středa 1. května, 16:00 – 18:00
GrainSpace 1, Výtoň

Nechte se na 1. máje políbit jógou 💚 Zveme vás na speciální jógový seminář s Lenkou Robinson. S Lenkou poplynete radostnou 2hodinovou jógovou sestavou ~ jemně i intenzivně, dál i blíž, s bdělou pozorností, vesele, uvolněně i s úsilím. Lekce nabídne příjemné laskavé prodloužení těla, posílení středu, nalezení rovnováhy a vše co si dovolíte a právě potřebujete. Užijete si i dechových technik a konečné relaxace.
Přihlásit se


~ Feelgood Pilates ~

Marika Kyselová
středa 8. května, 17:30 – 18:30
GrainSpace 1, Výtoň

Marika Kyselová boří stereotypy o pilates. Na jejích lekcích si dovolíte cítit se v pozicích dobře. Její Feelgood Pilates je navíc skvělou meditací pro mozek, který se soustředí na pohyb a nemá čas bloumat kolem. Navíc si odnesete tipy, jak se uvolnit, když vás popadne stres nebo bolest a naučíte se správnému držení těla.
Přihlásit se


~ Feldenkraisova metoda ~

Eva Dorňáková
středa 1. května + 8. května, 18:45 – 19:45
GrainSpace 1, Výtoň

Feldenkraisova metoda nás vnímavým pohybem učí objevovat a pozorovat oblasti těla, které byly vyřazeny z pohybových vzorců. Praxe zvyšuje pohybový rozsah, zlepšuje tělesné sebeuvědomění i psychický stav. Metoda spočívá v pomalých pohybech, které jsou velmi specificky, ale přitom naprosto přirozeně zacíleny na uvědomění si sebe sama.
Přihlásit se na 1. května
Přihlásit se na 8. května