GRAINSPACE 1 NA VÝTONI

PŘIHLÁŠKY: Na letní lekce, kurzy a semináře v našem hlavním studiu GrainSpace 1 na Praze 2 – na Výtoni se registrujte výhradně přes náš online rezervační systém ZDE v rozvrhu.

LETNÍ KURZY

LETNÍ OTEVŘENÉ LEKCE 

SRPNOVÉ KURZY

  • Srpnové krůčky jógové ~ Úterý 18:45 – 20:15
    S Veronikou Pospíšilovou duši rozvibrujete posvátnými tóny harmonia, zpěvem manter a plným vědomým jógovým dechem. Proplouvat si budete ásanami, které zahřejí horní část našich zad a otevřou hrudník.
  • Feldenkraisova metoda ~ Středa 18:45 – 19:45
    Eva Dorňáková si pro vás na srpen připravila minikurz Feldenkraisovy metody. Ještě jste ji nevyzkoušeli? V létě máte příležitost! Odložíte tíhu myšlenek a zaměříte se vědomý pohyb.

GRAINSPACE 2 NA HRADČANSKÉ

Nové studio GrainSpace 2 na Praze 6 pro vás nyní pilně připravujeme a na první lekce se můžete těšit již v červenci. Některé kurzy jsou již vyprodány, ale stále je z čeho vybírat. Nerozhodujte se však dlouho, poslední volná místečka už nám mizí!

PŘIHLÁŠKY: Pokud vás zaujala nějaká hodina nebo kurz v GrainSpace 2 na Praze 6 – na Hradčanské, přihlaste se prosím u naší provozní Lucie Novohradské: lucie@grainspace.cz

LETNÍ ROZVRH

~ Pondělí 19:00: JSEM VE STŘEDU I V PONDĚLÍ ~ Jaruška Sedláčková – vyprodáno
~ Úterý 18:45: JIN JÓGA ~ Bára Haráčová – volná místa
~ Středa 18:30: TRANSFORMAČNÍ JÓGA ~ Jaruška Sedláčková – vyprodáno
~ Čtvrtek 17:30: ZPĚT KE SPRÁVNÉMU DRŽENÍ TĚLA ~ Petra Vodičková – volná místa

SRPNOVÉ LEKCE

~ Čtvrtek 7:30: RANNÍ FELDENKRAISOVA METODA ~ Eva Dorňáková – volná místa
~ Čtvrtek 19:00: FELDENKRAISOVA METODA ~ Eva Dorňáková – volná místa
~ 6. – 9. srpna 17:30: LETNÍ KOKTEJL S QIGONG PRO ŽENY ~ Petra Hrubá – volná místa

Za celý tým GrainSpace vám přejeme krásné léto! Kompletní podzimní rozvrh pro vás už pilně připravujeme, sledujte nás na Facebooku, Instagramu a novinky vás neminou 🙂