• Úplňková jóga pro ženy
  čtvrtek 21. 3. ~ 20:15 – 21:45
  Speciální úplňková lekce ~ Ženský pozdrav slunci padnoucí ve své ladnosti a jemnosti do úplňku, je k němu přidána šakti yóni mudra, meditace a zpěv 🙂
 • Aromaterapie a meditace
  pátek 22. 3. ~ 18:00 – 20:00
  Jaké esenciální oleje ženě mohou být tím nejlepším pomocníkem a proč? Které nám vyrovnávají hormonální hladinu, vyladí PMS, pohladí ženskost, probudí rozhodnost a utlumí přehnanou soutěživost? Přijďte na seminář aroma-goddess Lucky Kikoťové a Jarusky a vyzkoušejte jednoduchou meditaci na vnitřní krásu za pomoci nosním buňkám slastné aromaterapie a nechejte se přes jejich receptory přenést na místo, kde usednete a … 
 • Sdílení a naslouchání
  pondělí 25. 3. ~ 19:15 – 20:45
  Sdílení a naslouchání s Jaruskou a Lukym pro ty, kteří rádi sdílí, podělí se o své zážitky, zkušenosti, starosti. Chtějí se nechat obohatit, být inspirováni či naopak ostatní inspirovat. Sdílet své životní, pracovní příběhy, pomáhat, naslouchat, motivovat, poznat nové lidi, jen být i mlčet. Téma není nikdy pevně dané a během večera se vyvíjí, mění, obohacuje, vše se odvíjí a utváří prostřednictvím účastníků aneb my všichni jsme tvůrci.
 • Jóga pro ženy
  úterý 26. 3. ~ 19:15 – 20:45
  Jsem ráda ženou aneb o to prosím, žádám a děkuji. Jak se říká, ve světě, kde můžu být čímkoliv, chci být sama sebou. Holčičkou nebo chlapečkem se rodíme, ale mužem nebo ženou se stáváme. Ženství v nás, které je dnešní dobou a naší volbou upozadněné, se dá kultivovat pomocí jógových ásan a aromaterapie, kde se učíme autentické důvěře a otevřenosti v naše pasivní ženství a odprošťujeme se od toho být mužem a praktikovat úsilím. To samé totiž, co se naučíme na podložce, se nám posléze reflektuje do běžného bytí.
 • Jóga pro zdravá záda
  středa 27. 3. ~ 10:00 – 11:00
  Zadní linie těla je z hlediska ayurvédy důležitější než ta přední. A jelikož si na ní nevidíme, tak ji z nějakého prazvláštního důvodu věnujeme nejmenší pozornost a většinou se k ní obracíme, až když je to obracení neskutečně bolavé. Proto pokud vás trápí bolavá záda v jakékoliv části a rozsahu, a ona bolest se reflektuje do nepohyblivých kyčlích a zatuhlých ramen a k tomu vnímáte konturu svého fyzického já velmi střapatou, pak je lekce obzvláště vhodná pro vás.
 • Nahaté srdce
  středa 27. 3. ~ 19:15 – 20:45
  Lekce bude hýčkat císaře našeho těla_srdce, úplně mě to téma pohltilo a bude více záklonový, meditativní, rituální, šamanský, tvořivá (doodling), zpívající, a především zaměřen na to, jak si jógově přát (nemateriálně) a jak se umět potěšit dlouhodobě.