~ Wheel Yoga ~
pondělí 17:30 – 18:30
Markéta Sulejmani

Seznamte se s wheelem, kolem na jógu. Pomůckou, která pomáhá proti bolestem zad, namoženým svalům zad a páteřním dysbalancím. Krásně protáhne celé tělo, zlepší vaši koordinaci, rovnováhu a posílí střed vašeho těla.

~ Jemná vinyasa jóga ~
pondělí 18:45 – 19:45

Markéta Jiroušková

Lekce budou zaměřené na zvědomění pohybu v těle, souvislostí mezi tělem, dechem a myslí. Pomocí jemných ásan dynamicky řazených za sebou si budeme ukazovat, jak se pohodlně usídlit ve vlastním těle, utvořit si v něm prostor a jak si tento prostor přinést i do běžného života.

~ Scoli-Yoga ~
úterý 16:00 – 17:15 (začátečníci)
úterý 17:30 – 18:45 (pokročilejší)
Veronika Němcová

Budeme se seznamovat s našimi křivkami a hrát si s nimi. Skrze jógu budeme poznávat naše tělo, učit se ho lépe vnímat a vědomě korigovat asymetrii. Zaměříme se na obecné principy jógy pro skoliózu i specifika spojená s různými typy křivek.

~ Jóga pro zdravá záda ~
úterý 19:00 – 20:30
Veronika Němcová

V kurzu se zaměříme se na důležitost dechu a hlubokého stabilizačního systému pro správné držení těla. Naučíme se upravený pozdrav slunci pro zdravá záda. Budeme posilovat střed těla a protahovat oblasti, které mohou mít negativní vliv na naše záda.

~ Hatha jóga ~
středa 17:45 – 18:45
Petra Vodičková

Kurz je určen začátečníkům či mírně pokročilým, ale i těm, kteří si chtějí prohloubit znalosti z filozofie i praxe jógy. Řekneme si něco o mudrách a mantrách. Ukážeme si, že pozdrav slunci není jedinou jógovou sestavou. Zaměříme se také na praxi relaxace a meditace.

~ Feldenkraisova metoda ~
středa 19:00 – 20:00
Eva Dorňáková

Bolí vás tělo? Chcete dosáhnout lehkosti v pohybu? Potřebujete zklidnit mysl? Vyzkoušejte Feldenkraisovu metodu! Vědomý a plně prožitý pohyb je tou nejpřirozenější cestou k pochopení našich pohybových možností.

~ Jógová terapie (pro duši a tělo) ~
čtvrtek 19:15 – 20:45
Martina Kemrová

Lekce vhodné i pro začátečníky. Pro každého, kdo si chce odpočinout od neustále pracující mysli, uvědomit si moc vlastního dechu, znovu procítit své tělo a vrátit se „k sobě“.

~ 5týdenní kurz Metody Wima Hofa ~ OBSAZENO
čtvrtek 19:00 – 21:00
Hana Moravčíková

Pravidelnost a postupnost – v každé lekci kurzu se zaměříme na jeden aspekt metody. Při WHM je důležité pravidelné a postupné posilňování vztahu s chladem. Během zimních měsíců se dá tento vztah vybudovat a posilnit, úplně změnit přístup k chladu.
Kurz 5 lekcí v termínech: 9.1., 16.1., 23.1., 30.1., 6.2.2020