• JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA ~ Veronika Němcová
  pondělí 18:45 – 20:15 ~ GrainSpace Rašínovo nábřeží, Praha 2
  Sedavý způsob života negativně ovlivňuje naše držení těla. Mnoho lidí tak trpí na bolavá záda, která někdy vyústí i v závažnější problémy s páteří. Jóga vám může pomoci uvolnit bolest a je skvělým prostředkem pro prevenci problémů spojených se zády. Veronika vychází z vlastní zkušenosti, sama má zkřivenou páteř a problémy s bedry.
 • QIGONG ~ Petra Cempírková
  úterý 17:30 – 18:30 ~ GrainSpace Rašínovo nábřeží, Praha 2
  Qigong je čínské cvičení s tisíciletou tradicí. Je to cvičení jemné, harmonizační, s plynutím energie v těle i mimo něj seznamující. Blahodárně působí skrz jemné protažení a srovnání těla, zklidnění mysli a dodání nové energie na fyzickou kondici i psychickou pohodu.
 • JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY ~ Bára Haráčová
  úterý 17:30 – 19:00 ~ GrainSpace Jaselská, Praha 6
  Na lekcích jógy pro začátečníky, které jsou vhodné také pro ty, kteří se považují za věčné začátečníky na poli jógy, vezmete s Bárou vše od základů. Kromě objevování a poznávání síly dechu se zaměříte na důležitost chodidel, dlaní a na práci s žebry, aby páteř nebolela.
 • JÓGA O VÁS A PRO VÁS ~ Martina Kemrová
  úterý 18:45 – 19:45 ~ GrainSpace Rašínovo nábřeží, Praha 2
  Jak se máte? Nic nestíháte, je toho na vás moc, nemáte čas na sebe? Pojďte si společně užít bohatost dechu a radost z plynulého pohybu! Kurz vychází z jógové terapie, zaměřuje se na vědomí vlastního těla a jeho potřeb, na nacházení každodenní radosti z bytí.
 • JÓGA PRO ZDRAVÍ ~ Bára Vlasáková
  středa 11:00 – 12:15 ~ GrainSpace Rašínovo nábřeží, Praha 2
  Přijďte udělat něco pro své zdraví. Lekce budou respektovat a podporovat tělo v souladu s ročním obdobím a orgánovou soustavou, které je v tu dobu nejvíce aktivní. S Bárou rozhýbete celé tělo a zaměříte se na ty části, které vás nejvíc trápí.
 • FELDENKRAISOVA METODA® ~ Eva Dorňáková
  středa 18:45 – 19:45 ~ GrainSpace Rašínovo nábřeží, Praha 2
  Evča vás srdečně zve na společná setkání s Feldenkraisovou metodou, kde odložíte tíhu myšlenek a připravíte tělo i mysl na zbytek týdne tak, aby mělo sílu a chuť plnohodnotně dny prožít. Feldenkraisova metoda nás vnímavým pohybem učí objevovat a pozorovat oblasti těla, které byly vyřazeny z pohybových vzorců.
 • HATHA JÓGA ~ Petra Vodičková
  čtvrtek 17:30 – 19:00 ~ GrainSpace Jaselská, Praha 6
  Hatha jóga je jemná jóga vhodná pro začátečníky a všechny, kteří si chtějí protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního stresu.
 • FELDENKRAISOVA METODA® ~ Eva Dorňáková
  čtvrtek 19:15 – 20:15 ~ GrainSpace Jaselská, Praha 6
  Prostor na Hradčanské je jako dělaný pro kreativní tvoření. A právě takoví plánujeme být i na večerních setkáních s Feldenkraisovou metodou. Pohybem se budeme nořit do vnímavosti, objevovat zákoutí našich pohybových vzorců, občas se zamotáme do nějaké divnopolohy a budeme v ní hýbat tělem do ještě zapeklitějších patvarů.
 • M A N I F E S T A C E ~ (s) jógou ~ Jaruška Sedláčková
  5 unikátních lekcí v období 17. – 24. ledna ~ GrainSpace Rašínovo nábřeží, Praha 2
  Pokud patříte mezi pokročilejší studenty, chcete svou jógovou praxi a svůj vesmír rozšířit o další kousek galaxie, rozhodně si nesmíte nechat ujít lednový intenzivní kurz Jarušky Sedláčkové.