V našem malém jógovém studiu v Praze na Výtoni máme nejen jógu, masáže a kreativní semináře. Díky spolupráci s váženými odborníky pořádáme i semináře pro rozvoj vašich vztahů – k dětem, mezi sebou nebo sami k sobě.

~ JAK ZVLÁDAT KONFLIKTY A NEDOROZUMĚNÍ V PARTNERSKÝCH VZTAZÍCH ~
sobota 23. března ~ 10:00 – 18:00
cena: 1490 Kč 

Zkušený párový terapeut Pavel Rataj vás na celodenním semináři provede tím, jak zvládat konflikty a hádky v partnerském vztahu. Pomůže vám uvědomit si, co můžete dělat jinak, když empatie, naslouchání a přizpůsobení nestačí. Pochopíte, že zažít konflikt může být i přínosný proces a naučíte se, jak nezapomínat na udobřování.

Více info a rezervace 

 

~ SOUROZENECKÉ KONSTALACE ANEB NA POŘADÍ ZÁLEŽÍ ~
pátek 9. března ~ 17:30 – 20:30
cena: 350 Kč

Proč se někdy řežou jakou koně? Přijďte na přednášku Vlaďky Bartákové a dozvíte se, co znamená být prvorozený, druhé ze dvou, prostřední ze tří, prostřední ve velké rodině, nejmladší, jedináček. Naučíte se, jak můžete jako rodič ovlivnit nevýhody těchto pozic, jak pomoci dětem nést jejich konstelační břemena a být sourozenci bez rivality.

Více info a rezervace

 

~ VÝCHOVA DÍVEK ANEB I HOLKY POTŘEBUJÍ TÁTU ~
pátek 23. února ~ 17:30 -20:30
cena: 350 Kč

Víte, jaká jsou klíčová období ve výchově dcery? A co všechno vás čeká při dospívání dívek? Přijďte na seminář zkušené psycholožky Vlaďky Bartákové. Dozvíte se o příčinách chování holek a odnesete si i řadu podnětů, jak s děvčaty zacházet, aby se neponičilo jejich ženství a zároveň abyste přežili jejich výchovu bez úhony.

Více info a rezervace