Vždy jsem byla nakloněna spíše užívání přírodních léků než léků z lékárny. Tradiční způsoby léčby těla, mysli i ducha mě přitahovaly a spolu se cvičením jógy, které se věnuji více než 20 let, jsem objevila naturopatii. Naturopatie a jóga tvoří úplný léčebný systém, který stimuluje individuální proces hojení.

Jóga poskytuje odpovědi na všechny fyzické a duševní problémy člověka a navíc zlepšuje vnitřní zdraví i harmonii. Pravidelná jógová praxe je cesta k samoléčení. V naturopatii se používají pouze přirozené prvky s holistickým přístupem ke zdraví a léčí se kořen problému spíše než jen příznaky. Věnuje velkou pozornost prevenci, která je v souladu s celým mým osobním systémem víry. Naturopatie přináší osobní přístup, který sama vyznávám směrem ke svým jógovým studentům.

Pevně ​​věřím, že tělo má schopnost samo se vyléčit, pokud má ty správné podmínky. Naturopatie společně s jógou, akupunkturami, homeopatií, bylinnou medicínou a většinou ostatních holistických přístupů se řadí k tomuto základnímu pochopení vlastní vrozené inteligence těla. Naturopatie usnadňuje tento hojivý proces odstraněním překážek k léčbě a identifikaci léčby k posílení hojení. Používá terapie, které jsou jemné, neinvazivní, účinné a nemají nepříznivé vedlejší účinky.

Díky těmto vlastnostem je přírodní léčba vhodná jak pro dospělé, tak pro děti. Jsem matkou dvou krásných dětí a jsem šťastná, že mohu aplikovat své vědomosti o naturopatii, abych zlepšila a udržovala své i jejich zdraví.

Zdravá strava, sluneční záření, jógová praxe a stresové řízení jsou podle mého názoru základem dobrého zdraví. Osvoboďte se od toxinů a každodenního znečištění volbou zdravějšího životního stylu a zůstaňte věrni této cestě. Obraťte se na přírodu a zažijete léčení nejčistším způsobem. Zapomeňte na rychlý přístup moderních lékařských systémů. Bude to fungovat pouze krátce. Cestujte dovnitř, abyste poznali a potvrdili svého vrozeného léčitele. Vitálnost je vrozená léčebná síla nebo samo-léčebná síla v každé z nás. Revitalizaci vitální síly a posilování jejího opětovného využití mechanismu samo-hojení těla jsou primárními kroky při naturopatii.

Mějte se rádi.
Nina

Chcete se dozvědět více?
~
Registrujte se na seminář
Jóga a naturopatie jako životní styl