V kurzu je zahrnuta teorie a praxe – pranajáma, ásana, mudra, mantra, jóga nidra, soustředění a meditace. Základní a volitelné ásany (správné provedení a vedení pozic, opravy pozic) včetně těhotenské jógy. Dále jógová filozofie a věda, etika a jóga jako životní styl, vztah učitel – žák, jogínský kodex, výživa, energetická anatomie (čakry, nadi, prána). Kurz zahrnuje praktické hodiny, online lekce, výměnu zkušeností, domácí praxi, studium a úkoly a závěrečnou zkoušku. Navíc obdržíte 300stránková skripta k samostudiu, anatomická skripta a další materiály.

Učitelka Nina Lazič

Nina se k józe dostala v Praze před 18 lety, kde se učila u Lenky Kýrové. Po skoro 20 letech v cizině se vrátila domů do Srbska, momentálně žije a pracuje v Bělehradě, kde vede KEYoga studio a školu. Nina Lazić je certifikovaný učitel RYT-200 Integral Yoga Institute, New York City; RYT-500 SriMa School of Transformational Yoga, New Delhi; učitel Kalarippayat-a, bojové umění, Kerala, India. Je také poradkyní v oblasti zdravé výživy a medicíny.

Praktické info

První část kurzu se koná přímo v GrainSpace v termínu 7. – 13. dubna 2018. Následovat budou online lekce, a to ve dnech 28. – 29. dubna, 12. – 13. května, 28. – 29. května. a 2. – 3. června 2018. Zářijové termíny praktických lekcí a závěrečných zkoušek potvrdíme dle domluvy přihlášených v průběhu dubna. Součástí tréninku je samozřejmě i domácí praxe a studium. Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky z vás bude certifikovaný učitel jógy!

VÍCE INFO A REZERVACE