~ JÓGA

Kdo už nás zná, ví, že učíme velmi jemný pohyb. Není třeba si hned dávat nohy za hlavu a dělat stojky. Respektujeme různorodost všech těl, zdravotní omezení i bolavé duše.

Každý jsme jedinečný. Moc rádi vás u nás přivítáme. Která lekce s vámi zarezonuje?

AKTUÁLNÍ ROZVRH

 

~ pro začátečníky
Jste zatím jógou nepolíbení? Nebo se považujete za věčné začátečníky? Zkuste jemnou hatha jógu nebo svišnější vinyasu.

~ ranní jóga
Jak správně nastartovat den? Ranní dávka energie s krásnou porcí protažení vás do nového dne dokonale připraví na všechny výzvy dne. Ať půjdete po lekci domů, do práce či na důležitou schůzku, nechte uvolnit své tělo i mysl při příjemném ranním zahřátí.

~ jemná jóga
V GrainSpace se soustředíme spíše na jemnou jógu s terapeutickými prvky, vyloženě dynamické jógové lekce u nás nehledejte. Pokud jste naladěni na stejnou notu, určitě si u nás vyberete.

~ pro teen slečny
V období velkých hormonálních změn a přípravy na dospělý život je psychická pohoda a pohyb velmi důležitý. Proto jsou lekce teen jógy tím správným pomocníkem na dlouhé cestě plné změn a někdy i velké zmatenosti převážně pro slečny mezi 11 až 16 lety.

~ pro vytížené
Potřebujete zklidnit mysl po náročném pondělí? Zkuste pozdně večerní lekce na dobrou noc nebo hodiny Harmonizace. Podívejte se do našeho rozvrhu.

 

~ FELDENKRAISOVA METODA

Feldenkraisova metoda učí prožívat pohyb. Nenásilnou formou využívá naší pozornosti, odklání nás od všedního k hluboké koncentraci, podporuje v nás zvídavost a kreativitu.

Vnímavostí k pohybu můžeme mimo jiné objevit a pozorovat oblasti těla, které při pohybu přetěžujeme nebo z pohybového vzorce vyřazujeme – jinými slovy začneme „vědět, co děláme“. Což je základ k tomu, abychom mohli „dělat to, co chceme“. Praxe metody napomáhá vystoupit z navyklých vzorců a omezujících stereotypů, změnit tak celkovou kvalitu života, nejen pohybu.

Pravidelné lekce vede v GrainSpace certifikovaná lektorka Feldekraisovy metody Eva Dorňáková.

 

V GrainSpace nabízíme i řadu dlouhodobých kurzů. Výhodou je stálá skupinka a daleko rychlejší vývoj vaší jógové praxe. Platba pak probíhá za všechny dny najednou. Pokud se na plně obsazeném kurzu náhodou uvolní místo, lze využít funkce „drop-in“, díky které se můžete v konkrétní den do kurzu připojit.

Semináře v GrainSpace se konají zpravidla o víkendu. Vyzkoušet můžete nejen ty jógové, ale i kreativní workshopy pro děti i dospělé nebo lekce psychologie. Udělejte si víkend příjemnější v našem krásném prostoru v Praze na Výtoni.

Favicon