~ JÓGA PRO KAŽDÉHO ~
V Grainspace si svou lekci vybere opravdu každý. Nemusíte se ničeho bát, vše přizpůsobíme vašim možnostem a zdravotnímu stavu. Není třeba si hned dávat nohu za hlavu 🙂 Na otevřené lekce se prosím přihlaste v našem rozvrhu.

 

~ pro začátečníky
Jste zatím jógou nepolíbení? Nebo se považujete za věčné začátečníky?

~ jemná jóga
V GrainSpace se soustředíme spíše na jemnou jógu s terapeutickými prvky, vyloženě dynamické jógové lekce u nás nehledejte. Pokud jste naladěni na stejnou notu, určitě si u nás vyberete.

~ pro zdravá záda
Bolí vás záda, trpíte na bedra, nebo zkrátka toužíte po krásném vzpřímeném těle? A víte, že správné držení těla je důležité i pro mysl? Se vzpřímeným tělem se budete dívat na cestu před sebe (nikoliv do země nebo mobilu), lépe se bude dýchat a i sebevědomí poskočí.

~ pro vytížené
Potřebujete zklidnit mysl po náročném pondělí? Podívejte se do našeho rozvrhu.

 

~ FELDENKRAISOVA METODA ~

Feldenkraisova metoda učí prožívat pohyb. Nenásilnou formou využívá naší pozornosti, odklání nás od všedního k hluboké koncentraci, podporuje v nás zvídavost a kreativitu.

Vnímavostí k pohybu můžeme mimo jiné objevit a pozorovat oblasti těla, které při pohybu přetěžujeme nebo z pohybového vzorce vyřazujeme – jinými slovy začneme „vědět, co děláme“. Což je základ k tomu, abychom mohli „dělat to, co chceme“. Praxe metody napomáhá vystoupit z navyklých vzorců a omezujících stereotypů, změnit tak celkovou kvalitu života, nejen pohybu.

Pravidelné lekce vede v GrainSpace certifikovaná lektorka Feldekraisovy metody Eva Dorňáková.

 

V GrainSpace nabízíme i řadu dlouhodobých kurzů. Výhodou je stálá skupinka a daleko rychlejší vývoj vaší jógové praxe. Platba pak probíhá za všechny dny najednou. Pokud se na plně obsazeném kurzu náhodou uvolní místo, lze využít funkce „drop-in“, díky které se můžete v konkrétní den do kurzu připojit.

Semináře v GrainSpace se konají zpravidla o víkendu. Vyzkoušet můžete nejen ty jógové, ale i kreativní workshopy pro děti i dospělé nebo lekce psychologie. Udělejte si víkend příjemnější v našem krásném prostoru v Praze na Výtoni.

Favicon