„Pohyb a sport je pro mě odjakživa neodmyslitelnou součástí života. Cesta, po které jsem šla, jasně mířila k tomu, abych působila na univerzitě. Nikdy jsem ale nedokázala být v klidu a neustále jsem z tého cesty odskakovala a přibírala do svého života další aktivity (moderní tanec, pohybové divadlo, závěsnou akcobacii, acrojógu, běh, lezení, hudbu). Některé se staly samozřejmou součástí mé cesty, jiné zmizely nebo zůstaly jen okrajovými.
Vedle studia archeologie jsem se začala věnovat instruktování lezení a pochopila jsem, jak mne baví předávat své zkušenosti jiným, vidět pokrok u lidí, které učím, předávat jim energii a vidět odezvu. K józe jsem dlouho cítila spíše odstup a měla jsem ji spojenou s ezoteríí a mystickými šílenostmi, pak jsem ale pochopila, že si v ní každý může najít své a dělat ji po svém. V józe i lezení platí stejné – je třeba jasně vnímat své tělo, ale i svou mysl. Oba tyto směry, které pro mne převládají mezi všim ostatním, mne dokáží zklidnit v mém jinak někdy až příliš rozlétaném způsobu života a moc ráda bych i vám předala tuto zkušenost platnou pro obé zmíněné- aktivní tělo a klidná hlava.
Každé tělo si žádá něco jiného a dokonce v každou denní dobu je na něco jiného připraveno. Těším se na vás na mých jemných a spíše protahovacích ranních lekcích a nebo poledních/odpoledních dynamičtějších lekcích, kdy se zadýcháme a rozproudíme trochu endorfiny. Každá lekce začíná i končí relaxací.“