Setkání s Kundalini jógou mi doslova změnilo život. Už po první lekci, na kterou jsem se dostala spíše náhodou, jsem pocítila velkou změnu, byla jsem plná energie a šťastná. Začala jsem chodit pravidelně 2x týdně a postupně jsem se začala měnit, mé časté záchvaty vzteku najednou ustaly, když ta situace nastala, dokázala jsem zůstat klidná a věcně argumentovat. V situacích, kdy jsem předtím ve stresu dělala zbrklá rozhodnutí a chyby, jsem najednou byla schopná na vše nahlížet z odstupu a rozhodnutí trošku odložit a vytvořit si dostatek času vše si více promyslet.

Pravidelná praxe Kundalini jógy zklidňuje mysl, čistí negativní myšlenky a stimuluje ty pozitivní, rozvíjí intuici a soucítění. Samozřejmě také velmi blahodárně působí i na tělo – především na nervový a hormonální systém, posiluje imunitu, odolnost vůči nemocem, vlastně jsem od té doby, co jsem KJ začala cvičit, skoro nebyla nemocná, ani jsem neměla rýmu ☺

Díky Kundalini józe jsem schopna většího nadhledu a dokážu mít od věcí odstup. Volně dýchám a jsem šťastná. Prožívám s radostí každou vteřinu svého života.