Základy mého fyzického přístupu k ní tkví v karate, kterému jsem se věnovala mezi lety 1996-2006 a díky němuž jsem začala svou praxi dynamičtějšími formami jógy a koncentrací na element ohně v těle. Zkušenost těhotenství a porodu mě zase přivedla blíže hloubce jinových hatha jogóvých pozic a výdržích v nich.
Věřím, že nehledě na styl je v józe dobré ponořit se do nitra svých možností, koncentrovat se do středu sebe sama a neohlížet se kolem na možnosti jiných. Věřím, že pravidelná praxe jógy a ásan nás může transformovat blíže tomu, kým jsme uvnitř vždy byli a kým chceme více být v našich každodenních životech. V mé vlastní praxi mě po vzoru tantrické hatha jógy baví propojovat právě onu mužskou ohnivou dynamickou část sebe s vniřní jemnou měsíční ženskou částí a sledovat jejich vzájemnou komunikaci a učit se z ní. To je také způsob jak učení jógy sdílím s ostatními ať už na soukromých či veřejných lekcích – vždy skrze vlastní zkušenost z praxe.

Protože jsem zpěvačka, ráda propojuji jógu s prací s dechem a hlasem (mantry, objevování svého hlasu) a protože jsem člověk, ráda vedu lekce po vzoru svého indického učitele s úsměvem a tak, aby si z nich každý mohl pro sebe odnést něco dobrého.