Studovala jsem nejprve textilní výtvarnictví – pletařství na SPŠ textilní v Brně, následně obor Užitá malba na Střední škole uměleckých řemesel Brno. Studia jsem úspěšně zakončila coby absolventka magisterského studia Pedagogické fakulty MU v Brně, v oboru výtvarná výchova a vizuální tvorba se zaměřením na galerijní pedagogiku, aprobace pro SŠ.

Ještě za studií a i po nich jsem se věnovala přípravě a realizaci doprovodných programů k výstavám, mám pedagogickou zkušenost s dětmi od předškolního věku, přes Zš až po Sš, v loňském roce jsem se věnovala lektorování kreativních kurzů pro seniory. Mimo pedagogickou práci jsem maluji, kreslím, mám ráda práci s rostlinami či keramiku. Tvořila jsem šperky, navrhuji oděvy a provozuji malý obchod Kurator, kde již šest let pracujeme s českými i zahraničními udržitelnými a férovými značkami.

Příroda je úžasná. Rostliny a práce s nimi mne naplňuje radostí, pocitem harmonie a klidu. Vázání věnců je ideální terapeutická činnost, která fantasticky čistí a relaxuje mysl, procvičuje jemnou motoriku a nepopiratelně umí zvednout sebevědomí všem, kteří si myslí, že nedokáží vytvořit krásnou věc.