Jóga ke mně přišla před deseti lety, pomalu a nenápadně. Do života mi přináší plno nádherných změn, zásadních transformací a zvědomění. Každý den ráno mi na jógamatce připomíná, že každá minuta zpomalení a ticha se mi mnohonásobně vrátí v energii během dne. GrainSpace mi přirostl k srdci a díky své energii, jedinečnému přístupu k učení jógy a výběru učitelů přispěl k tomu, jak náročná a vybíravá v lekcích a lektorech jsem. Zamilovala jsem si rituály, aromaterapii i vykuřovadla. Snažím se nevyhořet  ~ v bytě ani v práci.
Jsem žena v marketingu. Organizovaná, pečlivá a přitom plná nápadů. Snažím se vždy najít cestu, protože pokaždé nějaká existuje. Dokážu vidět věci ve velkém kontextu a obvykle mám ke všemu spoustu doplňujících otázek. Umím krásně propojovat. Lidi i nápady. Aktuálně působím v digitální agentuře Fragile. Většinu dne ťukám do klávesnice, buduju vztahy s klienty, prezentuju nápady a strategie, mentoruju nadějné kolegy a šířím svůj neutuchající entuziasmus mezi lidi. Moc ráda píšu: příběhy i rozhovory. Ve volném čase pomáhám právě GrainSpace s marketingem a PR. Připravuju newsletter, občas mrknu na web, čechrám sociální sítě a přemýšlím, co by vás nalákalo k tomu přijít na lekci.

Jsem holka s moravskou duší. Cestování mě nabíjí. Miluju pečení ~ hlavně, když chutná ostatním. Fandím přírodní kosmetice a minimalistickému designu. Jako každá Býčice se umím krásně rozmazlovat, pečovat o sebe a užívat si malých radostí v každodennosti. Stačí kytka ve váze, dobré kafe, procházka Prahou, nádech výdech v lese, nová rtěnka nebo dobrá snídaně… a zářím.