K józe jsem se poprvé dostala před 8 lety a to přesněji k power józe, při které jsem si začala více a více uvědomovat sílu svého těla i dechu. Později jsem skrze meditaci pochopila, že má tato praxe mé velké DÍKY i v rámci duševního a psychického zdraví.
Začala jsem se více zajímat o duchovnost praktikování jógy a dostala jsem se k jemnějším stylům cvičení.
Naučila jsem se především vděčnosti, pokoře, propojení nás všech a velké lásce k sobě samotné i všem ostatním. Pochopila jsem, že malé srdce v našich tělech neznamená omezenou lásku, ale pravý opak. Naučila jsem se lásku rozdávat nezištně, nekonečně milovat vše okolo sebe, ale také velmi důležitou věc, kterou jsem předtím neuměla – lásku přijímat a užívat si ji.  Za tyhle úžasné věci vděčím józe a jejímu kouzlu, kterému jsem v posledních letech propadla hlavně z hlediska mého ducha.
Mezi mé oblíbence na tomto světě patří zpěv, hudba, tanec, umění, výborné jídlo, cestování, sportování a láska ke zvířatům. Ráda zkouším nové věci a rozšiřuji si své obzory.

Každý člověk, kterého v životě potkám mě něčím obohatí a přinese mi něco skvělého do života. Ať už je to příjemná věc nebo skvělá zkušenost.  Děkuji