Terezky první dotek byl/je a bude nezapomenutelný. Naprosto bezkonkurenčí ajurvédská masérka a terapeutka. Stala se prvním zrníčkem našeho úžasného týmu s takovým entuziasmem, který je v jejím případě nakažlivý, protože je ryzí a opravdový.

~~~

Učitelka jemné jógy, léčivých meditací, ajurvédská terapeutka a masérka pro GrainSpace, ale především obrovsky inspirativní žena učící to, co sama žije a maminka rozkošné holčičky.

Možná díky mému oblíbenému mottu „Netlač řeku, teče sama“, proplouvám životem naplněným krásou. Od studií na fakultě Dálného východu, jsem se přes jemné koketování s čínskou medicínou dostala k ajurvédě a ta se stala mou životní láskou. Rozevlátou vátu a ohnivou pittu ve mně krotí jóga – sestra „mé“ ajurvédy. V ajurvédě se zaměřuji na její praktické využití – jak být s pomocí nejstaršího medicínského systému na světě ve fyzické i psychické pohodě, jak zhubnout nadbytečná kila a dobít baterky. Ale také na masáže a olejové rituály. V józe provádím lekcemi začátečníky, kterým jde o jemné uvolnění těla i odbourání bloků v souladu s principy ajurvédy. O jógu se zajímám asi deset let a vyzkoušela jsem mnoho stylů, nejzásadněji mě za poslední léta ovlivnila kundalini jóga a především její léčivé meditace, díky nimž jsem zažila hodně vzácných chvil. Během své cesty jsem měla štěstí na mnoho zásadních lidí – učitelů, kteří mě ovlivnili. Snažím se k životu a všemu co mě posouvá dál přistupovat s vděčností a pokorou, i když je to někdy docela těžké…

~~~

Doporučujeme každou molekulou našeho bytí navštívit (nejen) Terezky stránky www.zdravivharmonii.cz

~~~