Jóga je v mojí duši cestou pomoci, pokory i soucitu * plavbou po moři i po nebi za zvuku léčivých manter, s vděčností, láskou, modlitbou * pohledem za obzor, kde vnímáme radost naší i všech okolo nás a z každého pohybu máme opravdový, vědomý požitek * je naším vlastním přístavem, ve kterém si můžeme kdykoli dovolit bezpečně zakotvit a opravdu cítít, vnímát a prožívat.

Díky mým studijním pobytům ve Vietnamu a charitativním činnostem v Kambodži, kde již několik let pomáhám nejchudším dětem ke vzdělání (www.hvezdice.cz), se pro mě jóga stala zejména jistým způsobem života, ve kterém srolováním podložky po lekci někdy ta opravdová jógová lekce teprve začíná.

Mou karmickou láskou jsou jógové ásany pro zdravá záda, se kterými v tomto životě rezonuji a souzním už od svých 12 let. Za tu dobu jsem z mnoha koutů světa i ochutnáváním různých druhů cvičení sesbírala ty nejjemnější, nejpřirozenější a nejúčinnější techniky, jejichž cílem je ukazovat krásu jógových ásan úplně všem lidem bez rozdílu a setřít tak předsudek, že jóga je záležitostí pouze pro flexibilní akrobaty.
Ze své vlastní zkušenosti vím, že pro zdravá a nebolavá záda je sestava jógových ásan tím největším darem, který naší páteři můžeme věnovat. A tyto čarokrásné techniky a kouzelné metody se v jejich původním znění a s nádechem Dálného východu snažím předávat i vám všem. Naše společné jógové rozjímání totiž není jen souborem cviků, ale jógovou praxi vnímám pokaždé jako jedinečný rituál, díky kterému nebudete mít zdravá „pouze“ záda, ale budete mít zdravé celé tělo, duši i mysl.

Mé jógové kurzy jsou vždy sestaveny tak, aby napomohly k vytvoření vašeho vlastního každodenního rituálu a vaše záda vám stála bezpodmínečnou, nikdy nezklamávající oporou. Zvu vás tedy k nahlédnutí do tohoto paralelně fungujícího vesmíru, kde plný vědomý jógový dech a dotek chodidel s podložkou rozpustí naše starosti a dopřeje naší duši skutečně prožívat veškeré krásy tohoto světa. S vřelostí uvítám všechny, kteří budou chtít hýčkat duši svou i duše okolo sebe. Budou se chtít za zvuku léčivých manter vydat na cestu jógy, která nemá za cíl dosáhnout pouze důkladného fyzického protažení těla, ale zajímá se především o plné protažení našeho ducha, naší mysli a našeho srdce. A ať už nám k tomuto souznění všeho v nás a okolo nás dopomohou hřejivější pozdravy slunci, zasněné pozdravy měsíci, dynamičtější bojovníci, jemné příběhy v protažení na zemi, kouzlo vědomého přítomného okamžiku či meditační a dechové techniky, vždy se pokusíme o to, abychom z naší společné jógové lekce odcházeli v harmonii, míru a lásce, kterou si dovolíme pro odlehčenější nádech i výdech v každodenním životě šířit dál.